Minust

Mina olen Margarita – raamatupidaja, ettevõtja ja E-Assets OÜ asutaja. Minu suurim kirg on raamatupidamine ning läbi selle ettevõtjate ja ettevõtete toetamine.

 

Olen olnud paljude ettevõtete sünni juures ja nende teekonnaga kaasas käimine on sama nagu vaataks oma last sirgumas. Sellest hetkest, kui inimene võtab omaks tiitli ”ettevõtja”, hakkavad sündima ägedad asjad. Ettevõtlus on elustiil, mis rikastab inimest mitmest küljest ning annab elule hoogu juurde.

 

Raamatupidamise valdkonnas olen tänaseks tegutsenud kaheksa aastat – sellest viis aastat palgatöötajana ning viimased kolm aastat ise ettevõtja olles. Palgatöö ajal aitasin muuhulgas juurutada paberivaba raamatupidamist ettevõttes, kus liikus igakuiselt umbes 300 kuludokumenti ning käive oli miljonites. See amet andis mulle väga tugeva vundamendi selleks, et olla täna edukas ettevõtja. Kaheksa aastat pühendumist raamatupidamisele on kinnitanud minu kindla soovi selles valdkonnas tegutseda ning areneda.

 

Raamatupidamiseni jõudsin omal ajal läbi kutseõppe Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis, kus õppisin kaks aastat sekretäritööd raamatupidamise lisaoskusega. Siit ka huvitav fakt minu kohta – 2014. aastal saavutasin esikoha sekretäride kutsevõistlusel ja mind kuulutati Aasta Tippsekretäriks. Läbi sekretäritöö õppe tekkiski mul kindel soov, et minust saab raamatupidaja. Alustasin uuesti kooliteed, kus kahe aasta jooksul läbisin õppe seekord juba raamatupidaja erialal.

 

Peale paariaastast pausi õppetöös otsustasin, et soovin selles valdkonnas omandada veelgi kõrgema hariduse. 2019. aastal astusin sisse Eesti Maaülikooli maamajandusliku ettevõtluse ja finantsjuhtimise erialale. Enesearengu ja täiendõppe teekond on elukestev ja seda eriti finantsmaailma muutuvate seaduste ja regulatsioonide keskel.

Arenev valdkond E-Assets OÜ-s on ka investeeringute raamatupidamine, mille keerukate nüanssidega olen end kurssi viinud nii enda investeerimisteekonna tarbeks, kui ka meie klientidele parima teenuse pakkumiseks.

 

Olen väga tänulik kõikidele väikestele ja suurtele ettevõtetele, kes oma igakuised raamatupidamistoimingud meie kätte on usaldanud ning ootame alati ka uusi kliente pikaajalisele koostööle.

 

Hoia E-Assets OÜ tegemistel silma peal ka sotsiaalmeedias, kus jagan huvitavat infot ning fakte seoses raamatupidamis-, finants-, ja investeerimismaailmaga.

 

Instagram: @eassetsrmp

 

Facebook: E-Assets Raamatupidamine

Võta ühendust
9

aastat kogemust

115

esitatud majandusaasta aruannet

60

igakuist püsiklienti

Broneeri tasuta tutvumiskõne