Teenused

Raamatupidamine

 

Raamatupidamisteenus igas suuruses ettevõtetele.

 

Korras dokumendid ja õigeaegselt esitatud aruanded on ettevõtte toimimise ja eduka tuleviku vundament.

 

Kui soovid rahuliku südamega keskenduda oma äri põhitegevusele teades, et Sinu majandusdokumendid on alati korrastatud ja kontrolli all, siis usalda oma ettevõtte raamatupidamine meile.

 

Pakume kvaliteetset ja usaldusväärset raamatupidamisteenust, mis aitab Sul hoida finantsaruandluse korras ning teostada kõik raamatupidamistoimingud õigeaegselt ja seadusjärgselt. Meil on raamatupidamiskogemust üle 8 aasta ning klientide hulgas on nii mikro- kui suurettevõtteid, kes vajavad abi kindlate töölõikudega. Saame aidata nii palgaarvestuse, TSD, KMD, VD/VDP, INF jms aruannete esitamisega.

 

Meie raamatupidamisteenus on paindlik ja vastab alati just Sinu ettevõtte konkreetsetele vajadustele. Hoiame end pidevalt kursis uute maksuseaduste ja regulatsioonidega ning aitame Sul ettevõtte kulusid planeerida ja optimeerida. Mõistame, et Sinu ettevõte võib olla ajas muutuv ja vahel tuleb ette ka ootamatusi, mis vajavad kiiret reageerimist. Tagame Sulle täpsed ja õigeaegsed raamatupidamistoimingud ning oleme valmis Sinu kõrval olema aastateks.

 

Usaldades oma raamatupidamise meie kätte, saad rohkem aega keskenduda oma ettevõtte arendamisele ja kasvatamisele. Broneeri tasuta konsultatsioon SIIT ning arutame, kuidas saame Sulle kasulikud olla.

E-assets igakuine raamatupidamisteenus, raamatupidamispaketid väikeettevõtetele ja suurtele ettevõtetele
Raamatupidamise ja finantsalased konsultatsioonid ja nõustamine

Konsultatsioon

 

Raamatupidamisalane konsultatsioon – aitame Sind ettevõtte asutamisel ja soovi korral hoia ise oma ettevõtte raamatupidamine korras meie ekspertnõuannete abil. Ettevõtte asutamisel tekib alati palju küsimusi ja on hea, kui oled leidnud endale usaldusväärse partneri.

 

Kui oled ettevõtte omanik või juht või hoopis vabakutseline ning soovid parandada oma raamatupidamis- ja aruandlusprotsesse, siis pakume Sulle meeleldi raamatupidamisalast konsultatsiooni.

 

Konsultatsiooni käigus vastame Sinu küsimustele ning anname oma pikaajalisele kogemusele tuginevat nõu, mis on personaalne ja mõeldud just Sinu ettevõttele. Omame kogemust erinevate tööstusharude ja valdkondade raamatupidamises ning oskame anda praktilisi soovitusi ja lahendusi, mis aitavad Sul oma ettevõtte finantsolukorda paremini mõista, juhtida ja optimeerida.

 

Meie eesmärk on anda Sulle vajalikud teadmised, et oskaksid oma ettevõtte majandusarvestust ja aruandlust igapäevaselt ise edukalt korraldada. Kõige parem on konsultatsioon läbi viia, kui oled juba ettevõtte tegevust alustanud ja tekkinud on mõningad kulu- ja tuludokumendid. Nii saame kõik toimingud praktiliselt läbi teha. Konsultatsiooni võime läbi viia nii veebi teel kui ka kohtudes meie Viljandi kontoris. Broneeri konsultatsiooni aeg SIIT.

Majandusaasta aruannete esitamine

 

Kas vajad korrektselt koostatud ja usaldusväärset majandusaasta aruannet, mis vastab kehtivatele nõuetele? Pakume majandusaasta aruande koostamise teenust nii püsiklientidele, kui ka kõikidele teistele ettevõtetele.

 

Oleme oma 8-aastase kogemuse juures koostanud majandusaastaaruandeid erinevates valdkondades tegutsevatele väiksematele ja suurematele ettevõtetele. Tagame selle, et Sinu ettevõtte majandusaasta aruanne on täpne, õigeaegne ja vastab kõikidele seaduslikele nõuetele. Pea meeles, majandusaasta aruande andmed on avalikud, seega on see Sinu partneritele ja tulevastele töötajatele justkui visiitkaart.

 

Meie majandusaasta aruande koostamise teenuse eelised:

 

Täpsed ja õigeaegsed finantsaruanded: koostame Sinu majandusaasta aruande hoolikalt, tagades täpsuse ja üksikasjalikkuse. Järgime kehtivaid finantsaruandluse standardeid ning esitame Sulle korrapäraselt täielikud finantsaruanded, sealhulgas bilansi ja kasumiaruande.

 

Konfidentsiaalsus ja usaldusväärsus: tagame Sulle täieliku konfidentsiaalsuse ja ning käsitleme Sinu ettevõtte andmeid äärmise hoolikusega.

 

Usalda oma majandusaasta aruande koostamine meie kätte. Võta meiega ühendust SIIT.

9

aastat kogemust

115

esitatud majandusaasta aruannet

60

igakuist püsiklienti